IndeksFAQRejestracjaPortalZaloguj

Share | 

Szukam oO .

Go down 
AutorWiadomość
Alishia Welt

Prawdziwe imię : Marika

Karta Czarodzieja
Krew: Czysta
Sakiewka: 22g 16s 21k

PisanieTemat: Szukam oO .   29.07.09 10:12

:alis: UWAGA :alis:

Ogłaszam wszem i wobec iż Alis poszukuje swojego przyrodniego brata .
Otóż chodzi o to, że jej rodzice się rozwiedli. No i jej mamusia znalazła sobie jakiegoś tam faceta, który miał też dziecko z pierwszego małżeństwa ( szczegóły za chwilę ;d ). Spotykali się, zakochali się i głupki wzięli ślub. No i łoo, cała filozofia ^^.

SZCZEGÓŁY

Historia : Matka chłopaka zmarła kiedy miał on 10 lat. Od tamtej pory jego ojciec rzucił się w wir pracy. Do czasu kiedy poznał matkę Alishi, wtedy świeżą rozwódkę. Bla, bla, bla. Znajomość się kręciła, kręciła, kręciła. Jakoś tak przez dwa i pół roku, po tym czasie postanowili wziąźć ślub. Dzieci nie były szczególnie zadowolone, ale cóż. Na łupotę nie ma rady. Mimo wszystko Alishia i jej przyrodni brat przez te dwa lata dosyć mocno się polubili .

WYMAGANIA:

Wygląd : Obojętny, aczkolwiek NIE EMO. ; )

Charakter: Cóż, w sumie też obojętny. Zależy mi głównie na tym, żeby razem z moją Alis się lubili. ^^

Styl pisania: Nie chcę mieć opowiadania w jednym poście, ani dwóch zdań po trzy słowa na krzyż. Taki w miarę możliwości rozbudowany, jednak nie cholernie długi . Ka Pe Wu ? ^^

Wiek : Hmmm. Albo ostatnia klasa, czyli 17. Albo dorosły czarodziej ; DD .
Młodszy odpada, Alis to nie niańka ^^.

Dom ( przy założeniu, że postać ma 17 lat):
Grr, no raczej też obojętny, ale dla swojej nowej siostrzyczki ma być miły! ( nawet jeżeli będzie ślizgonem )

Do wyboru, do koloru. może być numerantem i podrywaczem lub raczej spokojnym dzieckiem ; DD .
( obstwiam, że wybierzecie opcję pierwszą . )

___

I jeszcze małe wyjaśnienie.

Jeżeli postać będzie w wieku 17 lat, to historia ma wyglądać mniej więcej tak, że chłopak wcześniej uczęszczał do Durmstrangu, jednak przeniósł się do Hogwartu ze względu na odległość od rodziny i blablabla.

Jezeli postać będzie dorosłym czarodziejem, po prostu chłopak uczęszczał do Durmstrangu cały czas, a potem się wyprowadził razem z ojcem.

Kwestia nazwiska jest również obojętna, jako iż to ma być przyrodnie rodzeństwo. Co do miejsca zmieszkania, to .. można to uzgodnić później. ^^

Myślę, że to wszystko. W razie potrzeby, więcej informacji na PeWu lub Gadu [ 12592346 ] .

Pozdrawiam, Alis ; DD

Braciszek znaleziony . Ale prosiłabym o nie zamykanie tematu, gdzyż może mi coś jeszcze strzelić do głowy ]:>

:alis:
Powrót do góry Go down
http://fantastyworld.4forum.biz/index.htm
Nate Archibald

Prawdziwe imię : Marek

Karta Czarodzieja
Krew: Czysta
Sakiewka: 19g 6s 11k

PisanieTemat: Re: Szukam oO .   29.07.09 13:15

Jak chcesz tak bardzo to Nejcio się zgłasza Razz
Powrót do góry Go down

Szukam oO .