IndeksFAQRejestracjaPortalZaloguj

Share | 

Kuchnia + Jadalnia

Go down 
AutorWiadomość
Hiro Nakamura

Prawdziwe imię : -

Karta Czarodzieja
Krew: Czysta
Sakiewka: 11g 16s 21k

PisanieTemat: Kuchnia + Jadalnia   30.06.10 0:13

Powrót do góry Go down
Oliver Yang

Prawdziwe imię : :D

Karta Czarodzieja

PisanieTemat: Re: Kuchnia + Jadalnia   02.07.10 10:33

Zmęczony podróżą i wszelkimi sposobami, aby odgonić wspaniałe intencje i chęci rodziców, co do ich odwiedzin, wszedł do kuchni, owinięty ręcznikiem wokół pasa. Histeria na sali. A nie, pomylił sobie sen z jawą. Mruknął coś pod nosem i wsadził łeb do lodówki, w poszukiwaniu kostek lodu. Strasznie napierdalała go głowa.
Powrót do góry Go down
Ashiya Mizuki

Prawdziwe imię : Newbie

Karta Czarodzieja
Sakiewka: 9g 16s 21k

PisanieTemat: Re: Kuchnia + Jadalnia   02.07.10 10:38

Niedługo po nim w starym, ale jeszcze na chodzie t-shirtcie[ należy zauważyć, iż Mizuki lubiła niszczyć swoje koszulki], do kuchni zawitała druga osoba, a mianowicie Ash, też niebywale trzymając się za głowę. co w jej mniemaniu było już szczytem wszystkiego. Jak mogła tak dać się schlać? I to własnemu, 9-letniemu kuzynowi! O zgrozo, schodzę na psy.
Zainteresow3ana buszowaniem brata koło lodówki, podeszła po cichu i po chwili krzyknęła nad jego uchem.
- Co tam robisz?! Się wraca o trzeciej nad ranem, taaa? Pacanie jeden! - Odparła, przymykając mu łeb zamknięciem.
Powrót do góry Go down
Oliver Yang

Karta Czarodzieja

PisanieTemat: Re: Kuchnia + Jadalnia   02.07.10 10:44

Zupełnie zaskoczony, podskoczył w miejscu i wydał z siebie pisk, który jak najbardziej przypominał kobiecy głos. Po chwili jego twarz zaczęła być ściskana w przestrzeni, która coraz to bardziej się zwężała, wraz z silniejszymi pchnięciami siostry. Nie no, tego to już za wiele, księżniczko! Szybko wydostał się z tego czegoś,w ostateczności chwytajac za mający zaraz zlecieć z jego tyłka, ręcznik.
- Co ty robisz? Nie krzycz tak, ludzie śpią, czubku. Jakaś kosmitka, czy kto? Ledwo, co wziąłem prysznic. Nie mówiąc już o namydleniu. BTW, Nakamura ma jeszcze tą gąbkę samomyjącą..? - Oburzył się, masując sobie obolałe ramię, właściwie to całe jego ciało zaczęło go boleć. I to przez nią.
- Nie rób tak więcej razy, bo następnym razem, tym, kto ci wrzuci do zupy gwożdzie będę ja! - Wycelował w nią palcem i odsunął biodrem na bok, odnajdując upragnione kostki lodu.
Powrót do góry Go down
Ashiya Mizuki

Karta Czarodzieja

PisanieTemat: Re: Kuchnia + Jadalnia   02.07.10 10:53

Tak? No coś takiego. Przecież to takie niewinne i urocze dziewczę... No więc z łaski swojej, weź się utop, pierwotniaku! nie da za wygraną. To ona musiała siedzieć wczoraj na rodzinnym zjeździe zamiast niego i wysłuchiwać Wujka Jonathana, co sądzi o łączeniu dziwnych ras w równie dziwny sposób.
- Te gwoździe nie były moje, tylko Hiro! To on wpadł na tak genialny pomysł! A co do gąbeczki, to nie mam pojęcia, ostatnio widziałam, jak spływała przed szczotką. - Korzystając z otwartej lodówki, poszła w jego ślady i wyciągnęła sobie jogurt truskawkowy i usiadła na blacie ze złośliwym uśmiechem.
- Poza tym, miałeś się wczoraj stawić na zebraniu! Ty i Platfus! Tylko patrz, NIKT SIĘ NIE ZJAWIŁ. - Naburmuszyła się i wzięła pierwszy kęs, zabawnie machając nogami. - Gadaj, gdzie żeś był, albo przysięgam, a ta łyżeczka wyląduje na twoim ryju!
Powrót do góry Go down
Oliver Yang

Karta Czarodzieja

PisanieTemat: Re: Kuchnia + Jadalnia   02.07.10 11:02

Zaśmiał się na jej wypowiedż, po czym zerknął z uniesioną w geście zdziwienia brwią na dziewczynę, zaprzestajac jeżdżić kuchennym ręcznikiem z lodem po głowie. Gąbka przed szczoteczką? Z miejsca odrazu mu to się wydało zabawne, więc ponownie się roześmiał i powrócił do poprzedniej czynności.
- Oj tak, ty jesteś za mało inteligentna, to fakt. - Dodał złośliwie i wyjął z pojemnika na słodycze, paczkę cistek, które zaraz po otwarciu, zaczął pieczołowicie konsumować.
- Taak, taak, wiem. Sory, ale musiałem coś jeszcze załatwić na pokątnej. No, a potem spotkałem dawnego przyjaciela, wiesz... jeszcze z mugolskiej szkoły no i tak potem sobie popiliśmy. - Odpowiedział, zagryzając ciastko z czekoladą i oparł sie o szafkę. Nie musiał się jej tłumaczyć, ale wolał zachować ostrożność i co najważniejsze- swoje klejnoty na miejscu. PO niej można się spodziewać nawet konia w domu.
Powrót do góry Go down
Ashiya Mizuki

Karta Czarodzieja

PisanieTemat: Re: Kuchnia + Jadalnia   02.07.10 11:19

Idiota. Nie zna się na kobietach, jeśli myśli, że te wszystkie wytłumaczenia dadzą mu spokój, a zmniejszy jej ciekawość. Tu się mylisz, braciszku kochany. Zaraz cię naprowadzę na właściwą ścieżkę, popaprańcu jeden. Ładnie tak kłamać, przed własną rodziną? Już ona powie Matce, co o tym wyrzutku sądzi.
Wywróciła oczami teatralnie i powróciła do jedzenia jogurtu.
- Ty chyba sobie w kulki lecisz, Oliver. - Odrzekła, celując w chłopaka łyżeczką. - Za kogo ty mnie masz? Za podgatunek homo sapiens, hę?! - Teraz zwróciła na niego swoje źrenice, które wydawały się być zwężone w napadzie złości.
- Mogłeś po prostu powiedzieć, że nie lubisz takich spotkań, ciotka Felicja na pewno by zrozumiała.
Powrót do góry Go down
Oliver Yang

Karta Czarodzieja

PisanieTemat: Re: Kuchnia + Jadalnia   02.07.10 12:34

Pokręcił nosem, przeżuwając ostatnie kawałki czekolady w ustach i spojrzał na nią, jak na wariatkę. To równało się jedynie z samobójstwem, a on jeszcze chciałby sobie pożyć te paręnaście lat. Wyminął klatki z sowami i rozłożył się na krześle w jadalni.
- Ocipiałaś? Chcesz się mnie pozbyć w tak okropny sposób? Wystarczy zrzucić mnie z balkonu i gotowe. - Rozbawiony jej słowami, przeciągnął się, jak kot. Nie, to by było brutalne, brutalniejsze od tego wcześniej. Zacmokał w powietrzu.
- Ucz się od najlepszych, czyli od nas. - Żachnął się. - I idz już sobie do tego pokoju, bo muszę odpocząć trochę. Twoja obecność żle wpływa na me krążenie, dostaję czkaw-ki!
Powrót do góry Go down
Ashiya Mizuki

Karta Czarodzieja

PisanieTemat: Re: Kuchnia + Jadalnia   02.07.10 12:45

Zmarszczyła brwi wkurzona i zeskoczyła z blatu, idąc w jego stronę, na krzesło. Uwielbiała mu robić na złość, w końcu o ten rok starszy brat zawsze był zabójczo fajny, gdy się denerwował. Jej to wręcz schlebiało, że chociaż jedyną osobę w rodzinie może doprowadzić do załamania nerwowego.
- Mówisz, że czkawki? a ja myślałam, że bólu głowy i czego innego. Ojciec zawsze tak mawia, gdy mu przynoszę kawę! - Nawet sama ją robię!- Ciekawe czemu ma taki grymas na twarzy, jakby zaraz miał dostać Avadą... - Przyłożyła palec do brody, zastanawiając się nad tą sytuację. To było dziwne.
- Niby od kogo? Od ciebie i Hiromana? Od niego może tak, ale od ciebie? Prędzej bym już wolała buty diabłu czyścić, niż uczyć się psikusów od ciebie, zdrajco krwi! - Wrzuciła łyżeczkę do pustego już pudełka po jogurcie i uśmiechnęła się, klepiąc go w ramię. - Chciałbyś, pajacu.
Powrót do góry Go down
Oliver Yang

Karta Czarodzieja

PisanieTemat: Re: Kuchnia + Jadalnia   02.07.10 12:49

Boże, czemuś go tak pokarał? No czemu? Co on takiego zrobił, żeś sprawił, że dostał w prezencie coś takiego. Stuknął się w czoło zrezygnowany i obdarzył ją złowrogim wzrokiem, mówiacym '' ta łyżka znajdzie się w twoim oku!''
- A myślałaś moze nad tym, ze ojczulek jej nie lubi... głąbie? No, to lepiej czasami to myślenie włączaj, bo daleko bez tego nie zajdziesz. - Rzekł spokojnym głosem i zerknął na pusty pojemnik.
- A teraz, Mizuki będzie grzeczna i po sobie posprząta, prawda? - Czy mam zastosowac swój tajny manewr?
Powrót do góry Go down
Ashiya Mizuki

Karta Czarodzieja

PisanieTemat: Re: Kuchnia + Jadalnia   13.07.10 12:52

A jaki jest ten tajny manewr, ha? Już ona mu pokaże, co to znaczy siła siostrzanej miłości. Idiota jeden. Sam sobie niech posprząta, niby jest równouprawnienie, ne?
- Okrutny jesteś, ja parzę świetną kawę. Tylko wy nie macie gustu i wyczucia smaku! - Wytknęła mu język i poszła do swojego pokoju w iście szybkim tempie, nie przejmując się jego zgaszoną na moment miną.
Powrót do góry Go down
Oliver Yang

Karta Czarodzieja

PisanieTemat: Re: Kuchnia + Jadalnia   13.07.10 12:55

Zaśmiał się po chwili jak jakaś histeryczka z domu wariatów, zamknięta po wieki w izolatce i chwycił w ręce jabłko, idąc także krótko po niej do siebie. Mieszkanie z siostrą nie było dobrym rozwiązaniem, Ollie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Kuchnia + Jadalnia   

Powrót do góry Go down

Kuchnia + Jadalnia
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» [P2] Jadalnia - Zebranie Kolczatki
» [P2] Kuchnia ze spiżarnią
» Kuchnia z jadalnią